top of page
Handshake

NAŠE
REFERENCIE

Napriek tomu, že sme mladá firma, budujeme náš úspech na spokojnosti našich zákazníkov. Pozrite si naše referencie a presvedčte sa sami.

Untitled-1.png

„S firmou ADASOFT úspešne spolupracujeme už niekoľko rokov. Veľmi oceňujeme kvalitu služieb a profesionálny prístup ku každému projektu, ktorý sme s nimi realizovali.“

logo-SAS_transparent.png

"S firmou AdaSoft, a.s. spolupracujeme už niekoľko rokov a sme veľmi spokojní s ich službami a prístupom. Poskytnuté služby sú profesionálne a vždy nás včas a presne informujú o špecifických postupoch."

invizo.png

"Služby spoločnosti AdaSoft, a.s. využívame úspešne už dlhší čas. Konzultácie a služby k projektom sú na profesionálnej úrovni, spolupráca je výborná i po ľudskej stránke."

logo_default_500.png

" Naša spoločnosť KELCOM International spol. s. r.o. už niekoľko rokov využíva služby AdaSoft, a.s. Spolupráca je na vysokej úrovni profesionality. Personál spoločnosti AdaSoft, a.s. rieši každú požiadavku promptne a ochotne. Taktiež v prípade poradenstva boli vždy ústretoví a ochotní. Spoločnosť AdaSoft, a.s. môžem len odporučiť pre využitie ich služieb"

4.png
bottom of page